Kurumsal E-posta Nedir?

Kurumsal e-posta, bir işletmenin resmi iletişim aracı olarak kullanılan ve işle ilgili mesajların, belgelerin ve diğer bilgilerin paylaşılmasını sağlayan elektronik posta hizmetidir. Kurumsal E-posta Nedir? Kurumsal e-posta, bir işletmenin veya kuruluşunun resmi ve işle ilgili iletişimini sağlayan, elektronik posta hizmetidir….

2 0

DirectAdmin İstenmeyen Mailleri Engelleme

DirectAdmin üzerinden SPAM mail aldığınız mail adreslerini veya etki alanlarını İstenmeyen e-posta süzgeçleri (SPAM Filters) kısmından kolaylıkla engelleyebilirsiniz. 1 – Yönetim panosu üzerinden E-posta hesapları (E-mail Manager) > İstenmeyen e-posta süzgeçleri (SPAM Filters)  kısmına giriniz. 2 – Öncelikle engellenecek öğeyi…

78 0

IMAP, POP3 ve SMTP Nedir ?

IMAP Nedir ve Nasıl Çalışır? IMAP (Internet Message Access Protocol), e-posta mesajlarınızı sunucuda saklayan bir e-posta protokolüdür. IMAP, e-postaları sunucuda tutar ve e-posta istemcinize yalnızca ihtiyacınız olduğunda indirir. Bu, e-postalarınızı farklı cihazlarda veya e-posta istemcilerinde senkronize etmenizi ve yönetmenizi kolaylaştırır….